Add Comment | Displaying comment 1 to 10 of 15 | 11-15
2pacpacslife delete

chat i bukur ky esht i papar,ciao.

 

19th Jul 2008 05:02 EST 99988185-15
(L)____struga-girl____(L) delete
chati shijaku chati me i mirrrr   ketu ne kete caht mund te gjini gjithcka qe ju mungOn ne chatet e tjera kete jua siguroj un sepse eshte e vertete   ju dua te gjithveeeeeee   kisss all from struga-girlllllll
19th Jul 2008 09:55 EST 84048130-14
(a)_Lalai_(6)_(wwe) delete
Çkemi si po ja klaOni te githe  mire ??? Bsoj se po se ne chate shijak gjene ate qe do, kete lal kurre mose e harro. TUNG    LALAI  ju do shum all .**********(wwe)
18th Jul 2008 02:18 EST 98912000-13
bledi_pop delete
blediiiiiiiiii poppppppppppppp   ky eshte chati em i papar o lal qe  ka  xat  e ka fiaksur dOn cicooooooooooooooooooooo
18th Jul 2008 10:09 EST 94445828-12
(CIR)**_NooNe_**(CIR) delete

Te nderuar zOnja dhe zotri, vellezer dhe motra, shok dhe shoqe, bashkqytetar, katunar ca jeni ju pa dallim feje krahine ideje jeni te mirpritur ne chatin tOn te kendshem sic e quaj une persOnalisht chat "patatinash":D:D... Ketu tek ne argetimi eshte i garantuar, ambjenti i kendshem dhe persOneli i perkryer :) Jemi chat me 5 yje o popull nuk jemi dosido ne :D nejse boll bera reklam kot se po prap chat "patatinash" ngelet hahahahaha...Jemi njishat e Shqiperis me mua ne krye :p... Mirse vini te gjithe !!!!dhe Chatim te kendeshem !!Me respekt NOONE

15th Jul 2008 06:31 EST 75063916-11
ami delete
qyqjaaaaaaaaaaaaaaaaaa po llafet ku paskan ik????????????????????njese po i shkruj prap mire se vini ne chat te gjith:((((((((((((((((((((((dhe uroj te kalOni sa me mire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chatin e beni te bukur ju qe vini dhe na nderOni me pjes marrjen tuaj!!!!!!!!!!!!!!uroj te jemi nje familje te gjith bashk ju puc te gjithve mwahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
12th Jul 2008 08:18 EST 89934665-10
ami delete
12th Jul 2008 09:12 EST 89934665-9
mandi$ delete
15th Apr 2008 04:11 EST 64222351-8
BLEDI_POP delete
13th Apr 2008 11:55 EST 64222351-7
albana delete
31st Mar 2008 05:13 EST 76430959-6
| Displaying comment 1 to 10 of 15 | 11-15