Ju Po e Ndegjoni www.RadioKosovarja.ml Zeri i Muzikes Shqipe Ju Deshirojm Disponim Sa Mat Mir Pran Valve Te RadioKosovarja

Dergo Urime Dhe Pershendetje ________________________________________________________ Nga Ora 22:00 - 00:00 Moderator : Dj Edi Studio Nr1 Mitrovic wWw.RadioKosovarja.Ml Skype:Radio_Kosovarja